FizjoStópki GO

FizjoStópki GO – pójdźmy wszyscy razem w góry

Fizjoterapia to nie tylko ćwiczenia w gabinecie. Fizjoterapia to przede wszystkim ruch, a w szczególności ten na świeżym powietrzu. Dlatego chcielibyśmy Was zaprosić na wspólne wyjście w gór na nasze piękne tatrzańskie szlaki.

 

Dlaczego?

Kochamy góry i zależy nam, by pokazać ich piękno każdemu, a zwłaszcza dzieciom, które nie miały możliwości zobaczyć tatrzańskich szczytów ze względu na swoją niepełnosprawność. Na szlak zabierze nas przewodnik tatrzański, a miejsce będzie dostosowane do obecnych warunków pogodowych. Jest wiele dolin w Tatrach, dla których wózki nie będą stanowić przeszkody. W trakcie spotkania będzie czas, aby wymienić się doświadczeniami oraz wspólnie spędzić czas.

 

Co więcej?

Zależy nam by te spotkanie niosło również ze sobą walor edukacyjny. Dlatego przygotujemy dla Państwa warsztaty z pierwszej pomocy. W trakcie tego spotkania z ratownikiem medycznym przypomnimy lub nauczymy, co robić w trakcie zakrztuszenia u dziecka, czy też w sytuacjach nagłych.

Dodatkowo planowana jest krótka prelekcja fizjoterapeutyczna na temat, który będzie Was interesować. Postaramy się w jak najbardziej przystępny sposób omówić zagadnienie, które będą przydatne w praktyczny sposób w rehabilitacji Państwa dzieci.

W zależności od zainteresowanych oraz pogody przewidziana jest przejażdżka samochodem terenowym po okolicznych terenach, a wieczorem wspólnie spędzimy czas przy ognisku.

Fizjostopki GO

Gdzie oraz kiedy?

Nasze spotkanie planowane jest na długi weekend listopadowy czyli 11 listopad 2022. Miejsce zbiórki będzie Poronin, ul. Józefa Piłsudskiego 126  przy pensjonacie Willa Bystry Potok. To właśnie tam planowane są noclegi dla przyjezdnych, którzy będą chcieli zostać na dłużej. Warsztaty oraz prelekcje odbędą się w naszym gabinecie zaraz obok.

Fizjostopki GO

Jaki koszt?

Zależy nam, aby to wydarzenie było dostępne dla każdego. Dlatego kosztem objęty będzie tylko nocleg wraz z wyżywieniem (100 zł wraz z śniadaniem oraz obiadokolacją) oraz wejście do parku narodowego. Szczegółowy plan wydarzenie podamy bliżej terminu spotkania.

Do kiedy można się zapisać oraz w jaki sposób?

Zapisy trwają do 6 listopada. Można ich dokonać przez formularz dostępny poniżej. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu przez naszego maila kontatk@fizjostopki.pl lub numerem telefonu 792 280 692.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *