Kim jesteśmy?

Jesteśmy fizjoterapeutami specjalizujący się w rehabilitacji dzieci i młodzieży. Poprzez ciągły rozwój i pogłębianie wiedzy chcemy zapewnić naszym pacjentom stałą, kompleksową i profesjonalną rehabilitację.

Nasza misja

Życie jak i rozwój dziecka jest nieustanna i pełną radości zagadką. Nieprawidłowości, które są wynikiem rozchwianej równowagi wewnętrznej organizmu mogą ten rozwój zaburzyć. Dlatego tak ważna jest trafna diagnoza i odpowiednia rehabilitacja. Naszą misją jest pomaganie małym pacjentom by pełni mogli korzystać z każdego dnia. Wiemy, że dzięki odpowiednim kwalifikacją oraz indywidualnemu podejściu wraz z współpracą z strony rodziców naszych podopiecznych możemy wiele zmienić.

Jak pracujemy?

Odpowiednie podejście do pacjenta to pierwszy krok do właściwej terapii. Dlatego kierujemy się zasadami:

Odpowiednia diagnoza

Pierwszym krokiem który podejmujemy jest poprawna diagnoza, od której rozpoczyna się terapia, poprawiająca zaburzone mechanizmy. To ona nadaje nam kierunek która terapie wybrać dla najlepszego efektu.

Wybranie terapii

Wykorzystujemy różne metody dobrane indywidualnie do naszego małego pacjenta. Których zadaniem jest wpływać na poprawę funkcji psychofizycznych. Odpowiednia rehabilitacja pokazuje słabe oraz mocne strony pacjenta.  Prawidłowo dobrane ćwiczenia mają wpływ na poprawę słabych umiejętności oraz zwiększenie motywacji do pracy.

Edukacja

Po za tym że sami nieustannie się szkolimy chcemy by rodzice naszych podopiecznych byli jak najlepiej wyedukowani w terapii swoich dzieci. Dlatego służymy nieustanną pomocą. Między innymi dlatego powstał również dla was blog, na którym możecie znaleźć odpowiedzi na nurtujące was pytania

 

 

image-divider

Poznaj nas

Krzysztof Jendrysik

Krzysztof Jendrysik

Fizjoterapeuta

Praca z dziećmi jest dla mnie ciągłą inspiracją oraz wyzwaniem. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie poznając...

Zobacz więcej
Katarzyna Sobinek

Katarzyna Sobinek

Fizjoterapeuta, Terapeuta SI

Jestem fizjoterapeuta oraz terapeutą integracji sensorycznej. Dobra atmosfera oraz skuteczność terapii...

Zobacz więcej
Żaneta Trzcińska

Żaneta Trzcińska

Terapeuta SI

Jestem terapeutą SI skupiającym się na ocenie całościowej i na umiejętnościach dziecka...

Zobacz więcej
Monika Chowaniec

Monika Chowaniec

Fizjoterapeuta

Dzieci są dla mnie niesamowitą zagadką. To one uczą nas cierpliwości i radości z nawet z najmniejszych rzeczy, ale również potrafią...

Zobacz więcej
Agnieszka Nowak

Agnieszka Nowak

Fizjoterapeuta

Jestem terapeutą NDT-Bobath. Do każdego dziecka podchodzę indywidualnie...

Zobacz więcej
Anna Szewczyk

Anna Szewczyk

Terapeuta SI

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą z trudnościami rozwojowymi.  W pracy z dziećmi bazuję na indywidualności...

Zobacz więcej
Jolanta Konieczko

Jolanta Konieczko

Fizjoterapeuta

Jestem fizjoterapeutą specjalizującą się w wadach postawy oraz zaburzeniach moto...

Zobacz więcej

Z kim współpracujemy

Paulina Obtułowicz

Paulina Obtułowicz

mgr. fizjoterapii, osteopata. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach oraz Akademii Osteopatii w Krakowie.

Natalia Landowska

Natalia Landowska

Neurologopeda kliniczny- Absolwentka Studiów Podyplomowych Uniwersytetu Wrocławskiego. Logopeda przedszkolny i szkolny . Oligofrenopedagog. Członek PZL- Polskiego Związku Logopedów w Oddziale Małopolskim. Posiadam Certyfikat zawodowy Logopedy.

Tetraped

Tetraped

Firma Teraped funkcjonuje na rynku Polskim od 2010 roku. Zajmuje się głównie : terapia obręczy barkowej, terapia ręki w skład której wchodzi masaż kończyny górnej, masaż obręczy barkowej, rozluźnianie obręczy barkowej...