Nazywam się Żaneta Trzcińska i jestem magistrem fizjoterapii oraz terapeutą integracji sensorycznej. Studia kończyłam na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach oraz na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Do pracy z małym pacjentem podchodzę indywidualnie i staram się, aby terapia była ciekawa, przyjemna a zarazem skuteczna. Skupiam się na ocenie całościowej i na umiejętnościach dziecka, które są bazą do dalszego wspierania rozwoju.

 

Podczas kursu zdobyłam wiedzę na temat podstaw integracji sensorycznej oraz rozwoju dziecka, z uwzględnieniem rozwoju motorycznego, psychologicznego oraz logopedycznego, a także możliwych zaburzeń i ich diagnostyki.

Ukończone kursy i szkolenia:

Terapia Integracji Sensorycznej wg Ayres" -moduł 1- "Teoretyczne podstawy integracji sensorycznej"

moduł 2 - "Ocena integracji sensorycznej oraz rozpoznanie kliniczne"

moduł 3 - "Zaburzenia jedzenia; Integracja sensoryczna osób z głęboką niepełnosprawnością oraz chorobami o podłożu genetycznym; Integracja sensoryczna dla osób w spektrum zaburzeń autyzmu; zaburzenia samoregulacji u niemowlaków"

moduł 4 -  egzaminacyjny. -"Sensoplastyka" - "Kinesiotaping" -"Komunikacja alternatywna i wspomagająca we wczesnym wspomaganiu rozwoju dziecka"

Sensoplastyka

Kinesiotaping

Komunikacja alternatywna i wspomagająca we wczesnym wspomaganiu rozwoju dziecka

teraputa SI fizjostopki
teraputa SI fizjostopki