FizjoStópki Go – chodźmy wszyscy razem w góry

Fizjoterapia to nie tylko ćwiczenia w gabinecie. Fizjoterapia to przede wszystkim ruch, a w szczególności ten na świeżym powietrzu. Dlatego chcielibyśmy Was po raz drugi zaprosić na wspólne wyjście w gór na nasze piękne tatrzańskie szlaki.

Dlaczego?

Kochamy góry i zależy nam, by pokazać ich piękno każdemu, a zwłaszcza dzieciom, które nie miały możliwości zobaczyć tatrzańskich szczytów ze względu na swoją niepełnosprawność. Na szlak zabierze nas przewodnik tatrzański, a miejsce będzie dostosowane do obecnych warunków pogodowych. Tym razem wybierzmy się do Doliny Kościeliskiej na końcu której będzie na Nas czekać schronisko na hali Ornak. 

Co więcej?

Zależy nam by te spotkanie niosło również ze sobą walor edukacyjny. Dlatego w trakcie wyjścia towarzyszyć będzie nam ratownik medyczny, który przypomni lub nauczy co robić w trakcie zakrztuszeń u dzieci lub w sytuacjach nagłych.

Gdzie oraz kiedy?

Nasze spotkanie planowane jest na niedziele 10 września 2023. Miejscem zbiórki będzie budka przy wejściu do parku narodowego przy dolinie Kościeliskiej (Kiry). 

Chcesz do Nas dołączyć?
Zapisz się i spotkajmy się na górskim szlaku

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *