Jak wyglądają turnusy rehabilitacyjne MEDEK?

Turnusy Medek odbywają się w naszym gabinecie w Nowym Targu. W trakcie całego dnia wspólnie z konsultacją z rodzicem ustalamy godziny terapii dla dziecka. Jest ono zależne od pory spania czy też karmienia. Pomiędzy zajęciami dziecko również ma czas by odpocząć.

Po pierwszej wizycie gdzie obywa się diagnoza oraz konsultacja wspólnie ustalamy główne cele terapii oraz ilość zajęć w ciągu dnia. Poza terapią Medek istnieje połączenie ćwiczeń wraz z innymi zajęciami. Między innymi terapia integracji sensorycznej (SI), elektrostymulacja funkcjonalna, terapia manualna czy terapie w wodzie metodą Hallwick.

Ile jest terapii MEDEK podczas turnusu?

Ilość terapii jest zależna od możliwości dziecka. Zazwyczaj zalecamy 2 zajęcia po 45 min, lecz istnieje możliwość zwiększenia ilości spotkań.

turnus medek małoposka

turnusy medek nocleg nowy targ

Jak długo trwa turnus MEDEK?

Ilość dni spędzonych na turnusie jest zależne od rodzica. Nie narzucamy długości turnusu ani ilości zajęć w ciągu dnia. Szanujemy Państwa wybór oraz możliwości dziecka. Zazwyczaj rodzice preferują system tygodniowy lub dwutygodniowy włączając zajęcia w soboty.

Czy jest możliwość noclegów?

W budynku gdzie odbywają się zajęcia istnieje możliwość wynajęcia apartamentu. Zdjęcia prezentujemy poniżej. Również w niedalekiej odległości jest możliwość wynajęcia pokoju na czas turnusu. Od czerwca 2022, będzie możliwość przeprowadzenia turnusu w nowej lokalizacji, w Poroninie, a wraz z nim wynajęcia noclegu tuż obok gabinetu.

Masz jakieś pytania?

Zadzwoń do nas lub napisz. Chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania 😉